Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Olsztynek,

ubiegam się o funkcję Burmistrza Olsztynka w przedterminowych wyborach, które odbędą się 24 lipca 2022 roku. Jestem przekonany, że moja dotychczasowa aktywność, wiedza i wieloletnie samorządowe doświadczenie są odpowiednie do podjęcia tego wyzwania.

Do końca bieżącej kadencji pozostało kilkanaście miesięcy. To bardzo krótki okres. Jako Burmistrz Olsztynka zamierzam przede wszystkim dokończyć i kontynuować rozpoczęte już działania i inwestycje. Nadchodzący czas wykorzystam także na solidne przygotowanie gminy do obecnej perspektyw unijnej.

Nasza gmina ma olbrzymi potencjał gospodarczy, społeczny i turystyczny. Trzeba go skutecznie wykorzystać! Potrafię słuchać i chcę współpracować. Wiem, że Olsztynek to nie tylko miasto. To także dziesiątki mniejszych miejscowości skupionych w 32 sołectwach. Mam świadomość potrzeb i oczekiwań mieszkańców naszej wspólnoty.

Gmina Olsztynek to bogata historia. Opowiedzmy razem jej dalszy ciąg.

24 lipca proszę o Państwa głos!

Z wyrazami szacunku
Robert Waraksa