Przyszedł czas na podsumowanie działań w ramach OBO 2019. W tym celu przygotowana została specjalna ankieta, której wypełnienie zajmuje dosłownie kilka minut. Wszystkie opinie są ważne, dlatego zachęcam do podzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami.

W 2019 roku dwa projekty zostały wskazane przez mieszkańców Olsztynka do realizacji. Pierwszy z nich to „Olsztynek – bezpieczeństwo miasta w twoich rękach”. Zadanie obejmuje doposażenie OSP Olsztynek w sprzęt, dzięki któremu poprawi się bezpieczeństwo mieszkańców Olsztynka znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia. Całkowity koszt projektu oszacowano na 149 tys. zł.
Drugie zadanie pn. „Modernizacja holu z łazienką, renowacja foteli oraz wymiana nagłośnienia w Kinie Grunwald” ma na celu poprawie jakości funkcjonowania obiektu poprzez remont holu wraz z łazienką, renowację foteli kinowych oraz wymianę nagłośnienia. Całkowity koszt projektu oszacowano na 150 tys. złotych.

Ostatnim działaniem jest podsumowanie zakończonej edycji. Każdy mieszkaniec może przekazać swoje opinie o sposobie realizacji OBO za pośrednictwem ankiety. Uzyskane informacje pomogą nam określić oczekiwania i potrzeby oraz będą przydatne przy organizowaniu kolejnej edycji. Od dziś można wypełniać ankietę w wersji elektronicznej. Ankieta jest dostępna -> TUTAJ

W dniach 19-27 lutego ankiety będą dostępne w wersji papierowej w Urzędzie Miejski w Olsztynku – parter, ul. Ratusz 1. Będzie można wypełniać je w godzinach pracy Urzędu.