Przyszedł czas na podsumowanie V edycji OBO. Co warto zmienić, poprawić lub z czego zrezygnować? Wszystkie uwagi i sugestie można przekazać za pośrednictwem ankiety, której wypełnienie zajmuje dosłownie kilka minut. Każdy może przekazać swoje opinie o sposobie realizacji OBO. Uzyskane informacje pomogą nam udoskonalić kolejną edycję OBO.

Ankieta dostępna jest TUTAJ.

Przypominam. W 2020 roku dwa projekty zostały wskazane przez mieszkańców Olsztynka do realizacji. Pierwszy z nich to Czas na plażę miejską. Inicjatywa obejmuje wykonanie plaży piaszczystej i trawiastej z przebieralniami, drewnianymi leżakami miejskimi i ławkami z koszami na śmieci. Ponadto zaplanowano zakup latarni solarnych, które będę oświetlać plażę. Dzięki temu powstanie ogólnodostępne miejsce dla mieszkańców i turystów do plażowania w sezonie letnim. Drugim projektem, który zakwalifikował się do realizacji jest Remont widowni w Kinie Grunwald w Olsztynku – II etap. Projekt, który zdobył ok 25% punktów obejmuje naprawę podłogi, remont sufitu i ścian, instalacji elektrycznej oraz systemu wentylacji i ogrzewania w sali kinowej. Realizacja projektu ma poprawić komfort kinomanów podczas seansów filmowych, w szczególności w okresie jesienno-zimowym.

Ankieta będzie dostępna do 28 lutego w wersji elektronicznej oraz w wersji papierowej na korytarzu przy wejściu głównym w Urzędzie Miejskim w Olsztynku, ul. Ratusz 1. Punkt będzie czynny w godzinach pracy Urzędu.